chattery ایران اردوی تیم ملی کرمانشاه قایقرانی

chattery: ایران اردوی تیم ملی کرمانشاه قایقرانی اردوی تیم ملی هیات اردیبهشت کشورمان

گت بلاگز وب‌گردی اپل از فرمان و پدال لاجیتک در ماشین خودران استفاده می‌کند

از ماشین خودران اپل چه خبر؟ قطعا اپل دست روی دست نمی‌گذارد تا رقبایی مثل گوگل از او سبقت بگیرند.

اپل از فرمان و پدال لاجیتک در ماشین خودران استفاده می‌کند

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، اپل در اسنادی که در اوایل ماه جاری جهت مراجع قانونی کالیفرنیا فرستاده، طرحی کلی جهت آموزش اپراتورهای خودروی خودران ارائه کرده است .این مدارک بروزترین سرنخ های برنامه ی آینده این شرکت در زمینه خودروی خودران را ارائه می کند.

عبارات مهم : سیستم

انتشار شرح تازه از برنامه آزمایش ماشین خودران اپل
اپل اجازه ی آزمون اتومبیل خودران را در ۱۴ آوریل از اداره حمل و نقل کالیفرنیا دریافت کرده است.
منابع ایالتی ۴۱ صفحه از مدارک درخواست اپل را به رویترز ارائه کرده اند که سرنخ هایی از فعالیت بسیار مخفیانه ی این شرکت در آن وجود دارد؛ درحالی که اپل هیچ گاه این فعالیت ها را تأیید نکرده هست. سازنده ی آیفون به لیست بلندبالای تولیدکنندگان خودروهای خودران، از جمله ویمو در این ایالت می پیوندد که در حال آزمون خودروهای مدرن خود در بزرگراه های کالیفرنیا هستند. اپل به دنبال یک محصول تفاوت دارد تا در صنعت خودروهای دنیا، تغییری انقلابی به وجود آورد.
فرمان و پدال لاجیتک
بخشی از این درخواست، یک فصل ده صفحه ای است که به نظر می رسد در ارتباط با در دست گرفتن کنترل ماشین هنگام آزمون های متفاوت باشد که آن را سیستم توسعه می گویند. بیزنس اینسایدر گزارش می دهد که مهندسان اپل در صندلی های پشتی این خودروها می توانند به وسیله ی فرمان و پدال های بازی کامپیوتری لاجیتک، کنترل ماشین را در دست بگیرند. اپل از دادن هرگونه نظری در مورد این اسناد خودداری کرده است.
این برنامه سندی را مشمول بر می شود که «سیستم خودران: خلاصه آموزش تخصصی توسعه پلتفرم» نام دارد و نشانه آن آموزش به رانندگانی است که در شرایط حرکت اتوماتیک خودرو، در آن حضور دارند.
بر این اساس ، «سیستم توسعه» به صورت الکترونیکی کنترل خواهد شد (برای مثال با هوا استیک) و راننده های ایمنی باید هر لحظه آماده باشند که در شرایط حساس، کنترل ماشین را به دست بگیرند. همین طور در اسناد، سناریوهای مختلفی مورد توجه قرار گرفته اند که باید آزمون شوند؛ از حرکت در اتوبان ها تا دوربرگردان های تند و تعویض لاین!

لکسس RX450h
نامه ای از سوی کمپانی اپل به اداره حمل و نقل کالیفرنیا ارسال شده است است که بر اساس آن، خودروهای اپل توان جمع آوری و نگه داری اطلاعات پیش از تصادف را دارا هستند. این اسناد مشمول بر اطلاعاتی مبنی بر نحوه ی کار این سیستم نمی شود. همین طور اشاره نشده که از چه نوع سنسورهایی در این سه خودروی دارای مجوز تردد اپل استفاده شده است هست. هر سه ماشین از برند لکسوس مدل RX450h هستند.
این مجوز مشخصا به این معنی نیست که اپل به دنبال ساخت یک خودروی کامل هست؛ در عوض این شرکت می تواند در حال توسعه ی یک سیستم خودران باشد که به ماشین هایی از برندهای دیگر اضافه می شود.
منبع:زومیت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیستم | ماشین | کنترل | خودران | کالیفرنیا | اتومبیل خودران | پدال لاجیتک | خودرو خودران

اپل از فرمان و پدال لاجیتک در ماشین خودران استفاده می‌کند

اپل از فرمان و پدال لاجیتک در ماشین خودران استفاده می‌کند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog