chattery ایران اردوی تیم ملی کرمانشاه قایقرانی

chattery: ایران اردوی تیم ملی کرمانشاه قایقرانی اردوی تیم ملی هیات اردیبهشت کشورمان

گت بلاگز خراسان رضوی نصب بیش از 2مترمربع اکران شهری «پارک غیر مجاز ممنوع»

مدیر دبیرخانه فرهنگ شهروندی شهرداری مشهد مقدس از اکران طرح‌های گرافیکی تازه با مساحت 2 هزار و 178 متر مربع در سطح شهر خبر داد.

نصب بیش از 2مترمربع اکران شهری «پارک غیر مجاز ممنوع»

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد، مجید ظریف گفت: یکی از معضلات مهمی که شهروندان این روزها در شهر با آن مواجه هستند و در مسیر عبور و مرور ماشین ها ایجاد ترافیک می کنند، پارک های غیر مجاز می باشد، همچون پارک دوبل، پارک در ایستگاه اتوبوس، پارک در ابتدای تقاطع ها، پارک در محل های ممنوع که با تابلو مشخص شده است است.

عبارات مهم : فرهنگ
وی افزود: به علت عرض کم معابر محلی عمدتاً وسایل نقلیه ای که در طول معابر پارک می شوند، پرسشها عدیده ای را در عبور و مرور ایجاد می کنند و نظم محلی را مختل می سازند.

مدیر دبیرخانه فرهنگ شهروندی گفت: یکی از موثرترین راه ها جهت جلوگیری از ایجاد ترافیک و پارک خودروها در مکان های فوق، آگاه سازی و ساختن فرهنگ این عنوان است.

ظریف با تأکید بر برنامه های دبیرخانه فرهنگ شهروندی در عنوان پارک ممنوع گفت: ۴ طرح جهت اکران در سطح شهر جهت آگاه و حساس سازی شهروندان اکران شده است است و همچنین با تولید نمایش خیابانی با همین عنوان به شهروندانی که در محل های غیر مجاز پارک کرده اند حساسیت عنوان یادآوری می شود.

وی افزود: اکران های شهری در سازه های محدب به تعداد ۸۴ عدد، سازه ۲در۲ مربعی ۴۰ عدد، رولاپ ۳در۳٫۷ به تعداد ۱۵ عدد، ساختمان های اداری به تعداد ۳۳ عدد استند و قاب و فنری، بیلبورد و عرشه های پل به تعداد ۳۵ و بک لایت به تعداد ۱۰ عدد در کل سطح شهر و مجموعاً حدود ۲۱۷۸ متر مربع اکران شهری داشته ایم.

علاقه مندان می توانند جهت ارتباط با دبیرخانه فرهنگ شهروندی با سایت دبیرخانه فرهنگ شهروندی www.booomrang.com و یا کانال تلگرامی دبیرخانه فرهنگ شهروندی @shahrvandi و پیج اینستاگرام دبیرخانه فرهنگ شهروندی farhang.shahrvandi ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام// م.م

واژه های کلیدی: فرهنگ | ممنوع | ارتباط | 2مترمربع | اکران شهری | چارک ممنوع | خراسان رضوی | مشهد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog