chattery ایران اردوی تیم ملی کرمانشاه قایقرانی

chattery: ایران اردوی تیم ملی کرمانشاه قایقرانی اردوی تیم ملی هیات اردیبهشت کشورمان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کنسرت رایگان خوب هست، آیا تماشای فیلم رایگان نباشد؟!

به گزارش بانی فیلم، اعلام آمادگی همایون شجریان جهت برگزاری کنسرت رایگان در جهت زیاد کردن روحیه مردم آسیب پذیر در شرایط دلواپس کننده اقتصادی کشور که دیروز بازخور

کنسرت رایگان خوب هست، آیا تماشای فیلم رایگان نباشد؟!

کنسرت رایگان خوب هست، آیا تماشای فیلم رایگان نباشد؟!

عبارات مهم : کنسرت

به گزارش بانی فیلم، اعلام آمادگی همایون شجریان جهت برگزاری کنسرت رایگان در جهت زیاد کردن روحیه مردم آسیب پذیر در شرایط دلواپس کننده اقتصادی کشور که دیروز بازخورد مثبتی هم از سوی منزل موسیقی در پی داشت، بحث کارها مشابه از سوی دست اندرکاران سایر حوزه ها و بازیگران و صورت های معروف دیگر را هم پیش کشیده هست. در واقع هنگامی که همایون شجریان با طرح پیشنهاد برگزاری کنسرت رایگان،موجی از تصویر العمل هایی مثبت را برمی انگیزد و از سوی مسئولان مربوط هم مورد استقبال قرار می گیرد، بیراه نیست توقع داشته باشیم در سایر حوزه های سرگرم کننده هنر نیز متولیان و بازیگران و صورت های معروف در جهت تقویت روحیه ملی گام بردارند.

تابناک در این باره می نویسد:«اقدام شجریان همان چیزی است که از همان ابتدا نیز از این خواننده انتظار می رفت و اکنون منتظر صدور مجوز از سوی مسئولین جهت برگزاری یک کنسرت در محوطه ای بسیار وسیع و باز در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هستیم تا طیف گسترده ای از مردم که هیچ گاه توان مالی حضور در کنسرت های موسیقی را نداشته و ندارند، بتوانند در این روزهای سخت، از این وقت بهره ببرند؛ فرصتی که امیدواریم از سوی سایر اهالی فرهنگ کشور عزیزمان ایران به شیوه های مشابه فراهم شود».

کنسرت رایگان خوب هست، آیا تماشای فیلم رایگان نباشد؟!

در واقع انصراف از اجرا و کارها نظیر آن چیزی نیستند که بتوانند باری از روی دوش مردم بردارند و در تندباد اخبار فراموش می شوند، بدون اینکه تاثیر مثبتی بر جای بگذارند.

حال آنکه اگر پیشنهاد شجریان خوابیدن هموار جهت اجرا بیاید و با همراهی مسئولان به اجرا برسد، می تواند به عنوان الگویی از سوی بقیه نیز دنبال شود.

از جمله اینکه مسئولان سینمایی می توانند همچون چند سال پیش، جریان اکران های عمومی رایگان فیلم ها را پیگیری کنند و ضمن کمک به فروش فیلم ها از طریق تامین بودجه از منابع دولتی، خیلی از مردمی را که شاید سالهاست به هر دلیلی از جمله عدم تمکن مالی، جهت خرید بلیت فیلم دست به جیب نشده اند، در نمایش آن سهیم کنند.چه بسا اکران بعضی از همین کمدیهای پرفروش، تضمینی جهت سلامت روانی تماشاگران باشد و آنان را مشتاق به حضور در سالنها نیز کند.

همانطور که حمیدرضا نوربخش مدیر عامل منزل موسیقی دیروز اعلام کرد: «خانه موسیقی آمادگی دارد جهت همایون شجریان و سایر بازیگران و صورت های معروف دیگر با مسوولان وزارت ارشاد و شهرداری تعامل و این عنوان را پیگیری کند تا آنها کنسرت خیابانی برگزار کنند»، مسئولان دیگر نیز با مشورت هایی به آسانی می توانند مقدمات این دست برنامه های تفریحی را جهت مردم فراهم آورند.

به گزارش بانی فیلم، اعلام آمادگی همایون شجریان جهت برگزاری کنسرت رایگان در جهت زیاد کردن روحیه مردم آسیب پذیر در شرایط دلواپس کننده اقتصادی کشور که دیروز بازخور

حمیدرضا نوربخش در گفت وگو با ایسنا بیان کرد: ما به عنوان منزل موسیقی یک صنف هستیم و همایون شجریان عضو صنف ماست و همچنین مشاور من به عنوان مدیرعامل منزل موسیقی است.

او با بیان اینکه سابقه برگزاری کنسرت خیابانی جهت بازیگران و صورت های معروف را به این شکل نداشته ایم، گفت: به هر حال در استادیوم های ورزشی اجراهایی داشته ایم. شاید منظور آقای شجریان این باشد که کنسرتی در فضایی مثل پارک برگزار کند. اگر این هنرمند آمادگی برگزاری چنین کنسرتی داشته باشد، ما نیز می توانیم در این زمینه کمک کنیم ولی ارائه مجوز کنسرت موسیقی به ما مربوط نمی شود و باید مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این مجوز را بدهد.

همان طور که دیروز نیز سیروان خسروی اعلام آمادگی کرد تا کنسرتی رایگان جهت مردم اجرا کند.

به قول همایون شجریان از این طریق «شاید دلمان در کنار یکدیگر آرام گیرد».

البته باید دید نگاه مدیران شهری و دولتی به چنین طرحی چگونه خواهد بود.گرچه انتظار می رود با اندکی سعه صدر و پزهسز از نگاه امنیتی به چنین مقوله ای، مدیران هم با این حرکت همگام شوند و به نفع مردم برنامه ریزی کنند. مردمی که شاید خیلی از آنها حتی یکبار در عمرشان ه مبه سینما یا کنسرت نرفته آن دو یا سالهاست به علت نبود بضاعت مالی دور چنین تفریحات سالمی را خط کشیده اند.

کنسرت رایگان خوب هست، آیا تماشای فیلم رایگان نباشد؟!

واژه های کلیدی: کنسرت | رایگان | شجریان | رایگان | موسیقی | برگزاری | مسئولان | بازیگران | همایون شجریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog